Hakkımızda

Elif Kayıkçı Sata / Creative Director of ElifŞimal Fashion Art Saint Benoit lisesinden mezun olduktan sonra eğitimini iç mimarlık üzerinden tamamladı. Bölümünü bitirdikten sonra stil danışmanı ve blogger olarak yoluna devam eden Elif Kayıkçı, 2010 yılında yolunu arkadaşı Şimal Kutluçınar ile birleştirip ekibini kurarak kendi markasını kurmak için ilk adımını attı.

Şimal Kutluçınar / Creative Director of ElifŞimal Fashion Art Üsküdar Amerikan Lisesini bitirdikten sonra eğitimine Görsel İletişim ve Tasarımında devam etti. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra , İstanbul Moda Akademisinde kendi sektör eğitimini aldı. Bir sene kadar bir modacıyla beraber çalıştıktan sonra, Elif Kayıkçıyla yollarını birleştirdi ve markalarını bugüne taşıdılar.

Dört yaşındaki ElifŞimal adına ortak en önemli felsefeleri, markalarını hergün bir adım öteye taşımak. Kendi atölye ve showroomlarının yanı sıra İstanbul içi ve dışında satış noktaları, dönemsel olarak yurtdışında satışları var. Günümüzün popüler online satış siteleri sayesinde daha da geniş kitlelere ulaşabiliyorlar. Sabit hazır giyim koleksiyonlarının yanı sıra, koleksiyon dışı ürünler atölyelerinde sürekli olarak üretim halinde. Bunların yanı sıra kıyafetleri tamamlayacak aksesuar tasarımları da mevcut. ElifŞimal markası tek parçayla akıllarda kalmak isteyen bayanların tercihi. Daha fazlası için koleksiyona göz atmayı unutmayın...